شبکه بهداشت و درمان رامسر
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۹ مهر
br ENGLISH
تاریخ: 1399/06/27 تعداد بازدید: 8
بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان رامسر از از پایگاه اورژانس 115
تبریک فرارسیدن 26 شهریور روز فوریتهای پزشکی و اورژانس 115

دکتر حمیدرضا مبشری سرپرست شبکه بهداشت و درمان رامسر ،دکتر سیده رزا پورسید معاون درمان شبکه با حضور در پایگاه اورژانس 115 و فوریتهای پزشکی رامسر ، ضمن تبریک فرارسیدن 26 شهریور روز فوریتهای پزشکی و اورژانس 115 ، از همه کارکنان شاغل در این مرکز که جهادگونه در راستای حفظ سلامت و ایمنی مردم گام برمی دارند تقدیر کردند.

🔷 دکتر مبشری با تقدیر از کارکنان پرتلاش اورژانس که به صورت شبانه روز در حال خدمت رسانی به مردم به ویژه مسافرانی هستند که رامسر را به عنوان مقصد سفر تعیین می کنند ، تصریح کرد: اورژانس و نیروهای امدادی، نقش موثری در نجات جان افراد دارند که این اقدامات از مصادیق بارز افتخار برای کشور محسوب می شوند. البته در شرایط کنونی اورژانس 115 در کنار ماموریت های حوادث ، در زمینه انتقال بیماران کوید19 نیز فعال هستند که جای قدردانی دارد .

🔸️دکترپورسید معاون درمان شبکه ، اورژانس پیش بیمارستانی را خط اول امداد رسانی به بیماران و آسیب دیدگان ترافیکی عنوان کرد و افزود: کادر اورژانس 115 در امر درمان بیماران و مصدومان نقش کلیدی ایفا می کنند.سپس آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه پرسنل شاغل در فوریت های پزشکی کردند.

بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان رامسر از  از پایگاه اورژانس 115
Powered by DorsaPortal